KALİTE AYRINTIDA GİZLİDİR!

El değmeden son teknoloji ürünü robotlar kullanılarak üretilen kaliteli kiremit ve tuğlalarımız ile hizmetinizdeyiz

YÜKSEL TOP.SAN.TİC.A.Ş teknolojik sistemlerle el değmeden üretim yapmaktadır.Bundan dolayı 12 ay boyunca aynı kalitede en hızlı şekilde hizmet sunabilmektedir.

Üretimin her noktasında otomatik kontrol sistemleri ile kalitenin sürekliliği sağlanmıştır.

PETEK İZOTUĞLA TANITIM VİDEOSU

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT HABERLER

fuar duyurularımız ve yeni çıkan ürün haberlerine buradan ulaşın.

14 MART TIP BAYRAMINDA İŞ YERİ HEKİMİMİZİ UNUTMADIK

Bir toplumun varlığı, gelişmesi, ilerlemesi insanların sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Çünkü sağlıklı birey gelişime ortak olur, kalkınmaya ve ilerlemeye katkı sağlar. Sağlık, öncelikli olarak bir yaşam hakkıdır.

DEVAMI
SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

1976 yılında Manisa Turgutlu’da kurulan firmamız 40 yıldan bu yana siz değerli müşterilerimizin taleplerine tüm hızıyla yanıt vermeye çalışıyor.

DEVAMI
TURGUTLU TUĞLASI TANITIM FİLMİ ÇEKİLDİ

Ünü ülke sınırlarını aşan Turgutlu Tuğlası'nın tanıtımı amacıyla yapılan çekimlerde üretim tesisimizin de görüntülerine yer verilmiştir.

DEVAMI
ÇALIŞANLARIMIZI YENİ BİR EĞİTİMLE BULUŞTURDUK

Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi'nin gerçekleştirdiği eğitime çalışanlarımızın ilgisi büyüktü.

DEVAMI
35. ULUSLARARASI İSTANBUL YAPI FUARINDAYDIK

2-6 Mayıs tarihleri arasında 35.si düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına her yıl olduğu gibi bu yılda ilgi büyüktü. İstanbul Yapı fuarının her yıl katılımcı firma ve ziyaretçi sayısı artmakta.

DEVAMI
2-6 MAYIS 2012 İSTANBUL FUARINDAYIZ

Her yıl olduğu gibi 2012 yılında da sektörün en büyük buluşma noktası olan İstanbul yapı Fuarında yerimizi alıcaz...

DEVAMI
İZMİR USTA SEMİNERİ

2012'de de usta seminerlerimize devam ediyoruz. İzmir bayiimiz olan GF İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi ile birlikte planladığımız ve o bölgede çalıştığımız ustalarımızla akşam yemeği yiyerek bir seminer düzenledik.

DEVAMI
MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ FİRMAMIZDA...

Çevremize karşı duyarlı bir firma olarak öğrenme isteğimiz olduğu kadar öğretme isteğide içersindeyiz. Firma olarak bir çok yerde bayii, usta ve mütahitlerin katılabileceği seminerler düzenliyoruz.

DEVAMI
MESLEKİ EĞİTİM

Tuğla ve Kiremit sektörü Ağır veTehlikeli İş sınıfına girmekte olup, bu sektörde çalışan işçilerin “Mesleki Eğitim” almaları gerekir.

DEVAMI
17. İZMİR YAPI FUARINDAYDIK Yüksel Tuğla Kiremit Olarak 17. İzmir Yapı Fuarındaydık

13 - 16 Ekim tarihleri arasında 17. İzmir Yapı Fuarındaydık. Bölgenin en büyük fuarı olan; İzmir Yapı fuarı 4 gün boyunca kapılarını tüm ilgililerine açtı.

DEVAMI
Yüksel Tuğla Kiremit

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık