Haberler

2-6 MAYIS İSTANBUL FUARINDAYIZ
Her yıl olduğu gibi 2012 yılında da sektörün en büyük buluşma noktası olan İstanbul yapı Fuarında yerimizi alıcaz...
MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER
Firmamızı ve ürünlerimizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
TURSAD BİLGİLENDİRME
İzmir Depremi sonrası hazırlanan konut projelerine destek olacağını düşündüğümüz bir çalışma hazırladık. Daha sağlıklı, konforlu, güvenli konutlar için tuğla ürünlerinin teknik detaylarını içeren dosyalarımızı aşağıda ve eklermizde bulabilirsiniz.
14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN
Bir toplumun varlığı, gelişmesi, ilerlemesi insanların sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Çünkü sağlıklı birey gelişime ortak olur, kalkınmaya ve ilerlemeye katkı sağlar.
MESLEKİ EĞİTİM
Tuğla ve Kiremit sektörü Ağır ve Tehlikeli İş sınıfına girmekte olup, bu sektörde çalışan işçilerin “Mesleki Eğitim” almaları gerekir.
MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ FİRMAMIZDA...
Çevremize karşı duyarlı bir firma olarak öğrenme isteğimiz olduğu kadar öğretme isteğide içersindeyiz. Firma olarak bir çok yerde bayii, usta ve mütahitlerin katılabileceği seminerler düzenliyoruz. Üyesi olduğumuz "Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayici
17. İZMİR YAPI FUARINDAYDIK
13 - 16 Ekim tarihleri arasında 17. İzmir Yapı Fuarındaydık. Bölgenin en büyük fuarı olan; İzmir Yapı fuarı 4 gün boyunca kapılarını tüm ilgililerine açtı. Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı fuara ilgi büyüktü, 4 gün boyunca ziyaretçi yoğunluğ
İZMİR USTA SEMİNERİ
2012'de de usta seminerlerimize devam ediyoruz. İzmir bayiimiz olan GF İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi ile birlikte planladığımız ve o bölgede çalıştığımız ustalarımızla akşam yemeği yiyerek Tuğla , Kiremit ve Çatı Detaylarının, Uygulamaların anlatıldı
35. ULUSLARARASI İSTANBUL YAPI FUARINDAYDIK
2-6 Mayıs tarihleri arasında 35.si düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına her yıl olduğu gibi bu yılda ilgi büyüktü. İstanbul Yapı fuarının her yıl katılımcı firma ve ziyaretçi sayısı artmakta. Bu yıl tüm firmalarına toplam 12 salonda ağırladı
1

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

+90 236 313 16 04
+90 236 313 88 88
+90 533 659 67 47
+90 236 313 98 03

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık