Haberler

14 MART TIP BAYRAMINDA İŞ YERİ HEKİMİMİZİ UNUTMADIK
Bir toplumun varlığı, gelişmesi, ilerlemesi insanların sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Çünkü sağlıklı birey gelişime ortak olur, kalkınmaya ve ilerlemeye katkı sağlar. Sağlık, öncelikli olarak bir yaşam hakkıdır.
SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
1976 yılında Manisa Turgutlu’da kurulan firmamız 40 yıldan bu yana siz değerli müşterilerimizin taleplerine tüm hızıyla yanıt vermeye çalışıyor.
TURGUTLU TUĞLASI TANITIM FİLMİ ÇEKİLDİ
Ünü ülke sınırlarını aşan Turgutlu Tuğlası'nın tanıtımı amacıyla yapılan çekimlerde üretim tesisimizin de görüntülerine yer verilmiştir.
ÇALIŞANLARIMIZI YENİ BİR EĞİTİMLE BULUŞTURDUK
Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi'nin gerçekleştirdiği eğitime çalışanlarımızın ilgisi büyüktü.
35. ULUSLARARASI İSTANBUL YAPI FUARINDAYDIK
2-6 Mayıs tarihleri arasında 35.si düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına her yıl olduğu gibi bu yılda ilgi büyüktü. İstanbul Yapı fuarının her yıl katılımcı firma ve ziyaretçi sayısı artmakta.
2-6 MAYIS 2012 İSTANBUL FUARINDAYIZ
Her yıl olduğu gibi 2012 yılında da sektörün en büyük buluşma noktası olan İstanbul yapı Fuarında yerimizi alıcaz...
İZMİR USTA SEMİNERİ
2012'de de usta seminerlerimize devam ediyoruz. İzmir bayiimiz olan GF İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi ile birlikte planladığımız ve o bölgede çalıştığımız ustalarımızla akşam yemeği yiyerek bir seminer düzenledik.
MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ FİRMAMIZDA...
Çevremize karşı duyarlı bir firma olarak öğrenme isteğimiz olduğu kadar öğretme isteğide içersindeyiz. Firma olarak bir çok yerde bayii, usta ve mütahitlerin katılabileceği seminerler düzenliyoruz.
MESLEKİ EĞİTİM
Tuğla ve Kiremit sektörü Ağır veTehlikeli İş sınıfına girmekte olup, bu sektörde çalışan işçilerin “Mesleki Eğitim” almaları gerekir.
17. İZMİR YAPI FUARINDAYDIK
13 - 16 Ekim tarihleri arasında 17. İzmir Yapı Fuarındaydık. Bölgenin en büyük fuarı olan; İzmir Yapı fuarı 4 gün boyunca kapılarını tüm ilgililerine açtı.
1

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık