Kalite Politikamız

Y ılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, sektörümüzdeki öncü vasfımızı her zaman koruyup, kendimizi sürekli iyileştirmek. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ekip ruhuyla faaliyetlerimizi sürdürmek.
Ü rünlerimizin , müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak için, ulusal ve uluslar arası standartlara ve yasal mevzuatlara uygun kaliteli üretimini sağlamak. Bu kaliteyi her an ve her koşulda devam ettirmek. Satış sonrası hizmetleri eksiksiz uygulamak.
K endine güvenen, yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımıza; değişime açık ve katılımcı bir ortam yaratmak için hizmet içi eğitimler verip, firmaya bireysel katkılarını arttırmak. Dış eğitimler ile bilgi düzeylerini daha da arttırmak.
S ektördeki değişimi yakından inceleyip, sektörle ilgili teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıp, müşterinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak. Bunu fuar, toplantılar, yayınlar, eğitimler ve benzeri organizasyonlarla müşteriye sunmak.
E kip olarak ürünlerimizin üretim ve dağıtımı esnasında çevreye karşı duyarlı ve sosyal çevreye sorumluluğumuzun bilincinde olarak hareket etmek. Çevresel yasalara maksimum düzeyde uyum sağlamak. Ürünlerimizin çevreye duyarlı olduğunu anlatmak.
L ider olmanın bilinciyle bilimsel gelişmeleri çok yakından takip etmek. Mevcut bilimsel gelişmeleri üretim ve ürünlerimize yansıtarak ilgili tüm kesimlerin faydalanmasını sağlamak. Bilimin ışığında hedeflediğimiz geleceğe emin adımlarla ulaşmak.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

+90 236 313 16 04
+90 236 313 88 88
+90 533 659 67 47
+90 236 313 98 03

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık