Haberler

TURGUTLU TUĞLASI TANITIM FİLMİ ÇEKİLDİ

Ünü ülke sınırlarını aşan Turgutlu Tuğlası'nın tanıtımı amacıyla yapılan çekimlerde üretim tesisimizin de görüntülerine yer verilmiştir. Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği tarafından hazırlanan tanıtım filminde üretim aşamaları ve Turgutlu'nun tuğla ve kiremit üretimindeki yerine dikkat çekilmesi amaçlanmıştır.

Çekimler için yoğun çaba sarfeden dernek personeline teşekkürlerimizi sunarken, bizler de Yüksel Toprak San. ve Tic. A.Ş. olarak Turgutlu Tuğlası'nın tanıtımına küçük de olsa destek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

08 Eylül 2016 Perşembe

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık