Haberler

ÇALIŞANLARIMIZI YENİ BİR EĞİTİMLE BULUŞTURDUK

Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi 'nin gerçekleştirdiği eğitime çalışanlarımızın ilgisi büyüktü.

Fabrikamızda gerçekleştirilen eğitimde sektör ile ilgili genel bilgiler aktarılırken, üretim aşamaları, çalışma koşulları ve iş güvenliği konularını içeren temel bilgiler çalışanlarımızla paylaşıldı. Genel amacı gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de sektörün talep ve ihtiyaçlarına uygun işgücünün yetiştirilmesi, kalitenin artması ve iş güvenliğini arttırmak olan eğitime çalışanlarımızın ilgisi de yoğundu.

Eğitimin sonunda açıklama yapan şirketimiz İnsan Kaynakları Sorumlusu Nimet Çandağ, eğitim sunumunu gerçekleştiren Mesleki Eğitim Merkezi yetkililerine ve eğitime katılan çalışanlarımıza teşekkür ederek;

"Firmamızda iş sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere,strateji ve bilgi yönetimi, risk değerlendirme eğitimi,ilk yardım eğitimi, zaman yönetimi gibi eğitimler ile çalışanlarımızı sık sık buluşturarak nitelikli işgücü yaratma konusundaki istek ve arzumuzu eyleme döktüğümüze inanıyor ve bu konudaki çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek istiyorum" diye konuştu.

25 Nisan 2016 Pazartesi

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık