Haberler

SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

1976 yılında Manisa Turgutlu’da kurulan firmamız 40 yıldan bu yana siz değerli müşterilerimizin taleplerine tüm hızıyla yanıt vermeye çalışıyor.

2013 yılında kurulumu tamamlanan son teknoloji otomasyon sistemimizle çağın gereksinimlerine ayak uydurarak sektörde öncü olmaya devam ettik.

El değmeden ürettiğimiz ürünlerle kalitemizi tartışılmaz bir köşeye taşırken, bünyemizdeki toprak ocaklarımızla Turgutlu’daki diğer tuğla üreticilerine ham madde imkanı sağlayarak Turgutlu Tuğlası’nın kalite ve gelişimine katkıda bulunduk. Tuğla üretimimizin yanında kiremit üretimimizle de piyasada önemli bir yer edindik.

Ülkenin dört bir yanında markalaşarak “Yüksel Tuğlası-Yüksel Kiremiti” şeklinde adlandırılan ürünlerimizin bizlere verdiği gurur ile siz müşterilerimize olan hizmet aşkımızı her geçen gün katlamaya devam ettik.

20 Eylül 2016 Salı

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık