QUALITY LURKS IN DETAILS

We are ready to help you with our products which are manufactured untouched and with the latest technology.

YÜKSEL TOP. SAN. TİC. A.Ş , manufactures untouched by technological systems. For this reason we may offer the same quality service for 12 months with the fastest way.

At the every moment of production, the continuity of the quality is provided with automatic control systems.

YUKSEL TUGLA KIREMIT NEWS

Follow our fair notice and news from here.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL YAPI FUARINDAYDIK

2-6 Mayıs tarihleri arasında 35.si düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına her yıl olduğu gibi bu yılda ilgi büyüktü. İstanbul Yapı fuarının her yıl katılımcı firma ve ziyaretçi sayısı artmakta.

MORE
2-6 MAYIS 2012 İSTANBUL FUARINDAYIZ

Her yıl olduğu gibi 2012 yılında da sektörün en büyük buluşma noktası olan İstanbul yapı Fuarında yerimizi alıcaz...

MORE
İZMİR USTA SEMİNERİ

2012'de de usta seminerlerimize devam ediyoruz. İzmir bayiimiz olan GF İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi ile birlikte planladığımız ve o bölgede çalıştığımız ustalarımızla akşam yemeği yiyerek bir seminer düzenledik.

MORE
MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ FİRMAMIZDA...

Çevremize karşı duyarlı bir firma olarak öğrenme isteğimiz olduğu kadar öğretme isteğide içersindeyiz. Firma olarak bir çok yerde bayii, usta ve mütahitlerin katılabileceği seminerler düzenliyoruz.

MORE
MESLEKİ EĞİTİM

Tuğla ve Kiremit sektörü Ağır veTehlikeli İş sınıfına girmekte olup, bu sektörde çalışan işçilerin “Mesleki Eğitim” almaları gerekir.

MORE
17. İZMİR YAPI FUARINDAYDIK Yüksel Tuğla Kiremit Olarak 17. İzmir Yapı Fuarındaydık

13 - 16 Ekim tarihleri arasında 17. İzmir Yapı Fuarındaydık. Bölgenin en büyük fuarı olan; İzmir Yapı fuarı 4 gün boyunca kapılarını tüm ilgililerine açtı.

MORE

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

You may follow us on social media and you may be the first to know the latest news from our social networks.

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

Yuksel Toprak Sanayi ve Tic A.Ş. ,founded in Manisa/Turgutlu district in 1976, has become one of the leading companies in the brick and tile industry in Turkey.

Our factory continues to manufacture in 70,000 m2 area. We can manufacture all year with  one tunnel kiln and one Hoffman kiln, hereby customers are able to meet the needs at every moment.

Click to continue reading Go to Top