Haberler

YATAĞAN'DA USTALARLA BULUŞMA

YÜKSEL TUĞLA VE KİREMİT  ve Yatağanda'ki ustalarımızla buluştuk. Yatağanda bayiiliğimizi yapan OKLU TİCARET'le beraber hazırladığımız bu organizasyona 150 usta katılımı gerçekleşti.

Seminerimizde tuğla ve kiremit ürünlerimizin tarihini, imalatını, kalitelerini, uygulamalarını ve çatı sistemleri ürünlerimizi uygulama alanlarını ustalarımıza anlattık. Ustalarımızın da bizlere soruları oldu ve karşılaştıkları sorunları paylaştılar. Karşılıklı diyaloglar şeklinde seminerimizi bitirip ustalarımızla yemek yedik ve hediye çekilişi düzenleyerek ustalarımıza hediyeler verdik.

Bu seminerlerin amacı ustalara ürünler ve uygulama konusunda genel bilgi vermenin yanında onlarında görüşlerini alarak üretim noktasında talepleri değerlendirmek.

28 Eylül 2011 Çarşamba

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, en güncel haberleri sosyal ağlarımız üzerinden ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

YÜKSEL TUĞLA KİREMİT

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Okumaya devam edin Yukarı Çık