Şirket Profili
Yönetim'den
Vizyon Misyon
Kalite Politikamız
Kalite Belgelerimiz
Kurumsal Kimlik
Şirket Profili


         1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 40.000 m2’si kapalı olmak üzere 120.000 m2 alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Yüksel A.Ş. üretimde bölgemizin en kaliteli killerini kullanarak , bünyesindeki AR-GE laboratuarı ile mevcut ürünlerini iyileştirerek ve yeni ürünler geliştirerek , ürün yelpazesini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeyi hedeflemiştir.

Başta yatay delikli tuğlalar olmak üzere , izo tuğlalar , dış baca tuğlaları , asmolenler , kiremitler , çatı detayları ve kiremit irmiği ürün yelpazesinde yer almakta ve her geçen gün çeşitlilik artmaktadır.

Tuğla ve Kiremit ürünlerimizde TSE , CE belgeleri bulunmakta ve üretimimizi İSO – 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine göre planlamaktayız.

Üretimini yaptığımız tuğla ve kiremit ürünlerinin tamamında “doğal hammadde” olan kil kullanılır. Bünyesinde kanserojen maddeler içermemesi tüm ürünleri “güvenli” kılar.

Üretim ve satış hizmetleri konusunda göstermiş olduğumuz kalite anlayışı ile her zaman ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri siz müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz….